Головна > Івано-Франківськ > Утеплення і теплоізоляція > Утеплення покрівлі (дахів) >

Івано-Франківськ: Приклад утеплення старої плоскої покрівлі монолітним пінобетоном D200 і D600

Дивіться коротке відео

по темі утеплення / теплоізоляції плоских дахів (покрівель) якісним монолітним пінобетоном в Івано-Франківську та Україні:

Звертайтеся до нас в Івано-Франківську в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00, задавайте питання по темі утеплення / теплоізоляції плоскої покрівлі у Вашому конкретному випадку:

(097) 859-31-30

(099) 910-76-96


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Дивіться наші інформаційні сторінки в соцмережах по темі утеплення / теплоізоляції в Івано-Франківську та Україні, підписуйтесь на оновлення інформації:

Це ми на старій будівлі, яку нові господарі викупили під торговий центр і ремонтують. Нас запросили виконати утеплення старої плоскої покрівлі нашим монолітним пінобетоном, тому що це вигідніше в даному випадку на 50% (якщо порівнювати з утепленням базальтовою ватою з усіма комплектуючими матеріалами).

Схематично, коротко покажемо Вам принцип утеплення даного конкретного об'єкту. В якості  паробар'єру під пінобетон замовник вирішив залишити старий рубероїд, який ще не втратив своєї цілісності та прослужить під пінобетоном ще дуже багато десятків років.

Довжина скату покрівлі - десять метрів. Різниця між верхньою та нижньою точками - метр десять. Тобто, ухил даху приблизно десять сантиметрів на метр (або 6 градусів). А це означає, що даний дах не такий вже й плоский.

Інженер-проектувальник розрахував, що для досягнення необхідної теплоізоляції покрівлі цієї будівлі товщина утеплювача при його коефіцієнті теплопровідності 0,06 повинна становити 20 - 25 см.

Ось ми і встановили маяки заввишки по 25 сантиметрів (вони в даному випадку з оцинкованого профілю).

І залили один шар товщиною 20 сантиметрів пінобетоном марки Д200, а поверх нього другий, більш щільний шар, товщиною 5 сантиметрів пінобетоном марки Д600.

Після нас на даний об'єкт зайдуть покрівельники та виконають наплавлення покрівлі рубероїдом прямо на наш пінобетон (після його висихання). А ми через пару днів переходимо на ось цей рівень нижче утеплювати стару плоску покрівлю так само.

Звертайтеся до нас в Івано-Франківську за подібним утепленням плоскої покрівлі найвигіднішим у всіх аспектах монолітним пінобетоном. Таке утеплення надійно та ефективно прослужить рівно стільки, скільки служитиме будівля.
 
Якщо Вас цікавить обладнання для виробництва якісного монолітного пінобетону - звертайтеся, можемо Вас навчити та супроводжувати Вашу діяльність, включаючи обслуговування обладнання та постачання витратних матеріалів.

Телефонуйте нам або пишіть у месенджерах. Ми на зв'язку в будь-який день з 8-00 до 20-00:

(097) 859-31-30

(099) 910-76-96


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Дивіться наші інформаційні сторінки в соцмережах по темі утеплення / теплоізоляції в Івано-Франківську та Україні, підписуйтесь на оновлення інформації: