Головна > Івано-Франківськ > Утеплення і теплоізоляція > підлоги >

Івано-Франківськ: Приклад утеплення підлоги в старій квартирі монолітним пінобетоном - нашим обладнанням

Дивіться коротке відео

по темі утеплення / теплоізоляції підлоги нашим якісним та ефективним монолітним пінобетоном в Івано-Франківську та Україні:

Звертайтесь до нас в Івано-Франківську в будь-який зручний для Вас день з 8-00 до 20-00, ставте питання щодо теми утеплення/теплоізоляції підлог у Вашому конкретному випадку:

(097) 859-31-30

(099) 910-76-96


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Дивіться наші інформаційні сторінки в соцмережах по темі утеплення / теплоізоляції в Івано-Франківську та Україні, підписуйтесь на оновлення інформації:

Дивіться приклад утеплення підлоги

монолітним пінобетоном у старій квартирі на третьому поверсі

Тут господарі вирішили зробити ремонт з переплануванням у студію і, природно, необхідно було замінити підлогу. А улаштування підлог у квартирах цього старого будинку схематично ось таке:

Ось ці дерев'яні бруси - це якби-то лаги, на яких лежать дуже старі скрипучі підлогові дошки. Під дошками - порожнечі, в яких засипане різне будівельне сміття.

Зрозуміло, будівельники демонтували дошки, вичистили сміття та відразу покликали нас заповнити пустоти нашим екологічним утеплювачем - монолітним пінобетоном марки D200:

Ніяким іншим матеріалом всі питання з даною підлогою одномоментно та максимально вигідно вирішити не вийшло б. А цих питань було цілих шість:
 
- заповнити пустоти між балками;
- утеплити підлогу;
- не навантажувати міжповерхове перекриття;
- домогтися достатньої міцності, щоб не застосовувати ОСБ плити;
- вписатися в скромний загальний бюджет ремонту квартири;
- все зробити в найкоротші терміни (ми впоралися за 3 години).
 
 
Далі поверх пінобетону (після його висихання за пару днів) буде зроблена стяжка, тому як пінобетон досить легкий матеріал, і ходити по ньому небажано. А зверху на стяжку вже можна укладати паркет, ламінат або стелити лінолеум.

Ось таку саму звичайну поліетиленову плівку ми поклали під пінобетон у якості пароізоляції. І ось уже майже все гарненько залито. Тепер підлога буде тепла, надійна та довговічна.

Якщо у Вас подібна ситуація зі старою підлогою, то ось так її можна грамотно вирішити. Працюємо ми нашим запатентованим обладнанням, щоб отримати якісний монолітний пінобетон з найкращими показниками як матеріалу для утеплення.

Якщо Ви серйозно займаєтеся темою будівництва та ремонтів квартир і будинків, то таке обладнання мати досить вигідно, щоб постійно не звертатися до нас або до когось ще за сторонньою допомогою. Ми під замовлення виготовляємо таке обладнання, до того ж під Ваші індивідуальні запити, під необхідну Вам продуктивність (потужність), під різну напругу і так далі. Навчаємо, супроводжуємо та поставляємо витратні матеріали.
 
 
Телефонуйте, пишіть, ми на зв'язку в будь-який день:

(097) 859-31-30

(099) 910-76-96


або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
ViberMessengerWhatsappTelegramInstagram

Дивіться наші інформаційні сторінки в соцмережах по темі утеплення / теплоізоляції в Івано-Франківську та Україні, підписуйтесь на оновлення інформації: