Головна > Кривий Ріг >

Металовироби і металоконструкції у Кривому Розі

Ми виробляємо в Кривому Розі різного виду металоконструкції, починаючи від самої бюджетної решітки на невелике вікно до великих і складних металоконструкцій різного призначення (ангари, торгові павільйони, вишки тощо). Із задоволенням запрошуємо вас стати нашими постійними клієнтами і будемо раді плідній співпраці. Телефонуйте в Кривому Розі в будь-який день з 8-00 до 20-00:

 

(098) 615-33-02
(096) 025-28-19

Метал - наша слабкість! Працюючи на ринку металоконструкцій в м. Кривий Ріг з 1996 року, нам не те, що не набридла наша робота з виробництва всяких металовиробів, а, навпаки, ми ще більше злилися з цією дивовижною творчістю! Будь-які металоконструкції нам під силу, навіть найскладніші інженерні металоконструкції, які складаються з безлічі точно вимерених деталей і елементів.

 

Що ми вміємо

 

Ви можете замовити у нас в Кривому Розі будь-які металоконструкції, починаючи від найпростішої решітки або люка на льох до високих вишок для мобільного або радіо-зв 'язку. Природно, у нас можна замовити будь-які металеві двері, ворота, паркани, решітки, огорожі, вольєри, козирки, навіси, перила, сходи, альтанки, павільйони, лавки і навіть урни з мангалами!

 

Цінність наших металоконструкцій

 

Що стосується вартості, цін на наші послуги, то це питання для вас гнучко вирішується, головне - точно знати, що і як ви хочете. А ми дуже цінуємо кожного свого клієнта, незважаючи на те, що у нас їх вже сотні в Кривому Розі за період з початку дев 'яностих і донині. Само собою, вкладаючи душу в свою роботу, ми знаємо і пам 'ятаємо кожен наш об' єкт, кожну металоконструкцію, виготовлену нами. Кожен об 'єкт, навіть найменший, для нас надзвичайно цінний.

 

Життя - це рух вперед!

 

Металоконструкції - це дуже серйозні речі, серйозний і відповідальний процес, і ми дуже серйозні люди, тому працювати з нами не тільки вигідно, але і вищою мірою надійно. Це показує наша практика, тому ми не боїмося відкрито виходити на більш широкий ринок металоконструкцій у Кривому Розі за допомогою мережі інтернет (через пошуковики). Ми маємо намір розширювати свою діяльність, пропонуючи більшій кількості людей свої корисні і необхідні послуги.

Із задоволенням запрошуємо вас стати нашими постійними клієнтами - будемо раді співпраці. Телефонуйте нам у Кривому Розі в будь-який день з 8-00 до 20-00:

 

(098) 615-33-02
(096) 025-28-19